Samochody klasyczne

Klasyczna piękność! Styl i elegancja minionych lat!

Poszukujecie  pięknego i stylowego samochodu w stylu retro, którym pojedziecie do ślubu? Skontaktujcie się z nami. Dysponujemy bazą wielu zabytkowych modeli, dlatego zorganizujemy dla Was auto, o którym marzyliście! Zabytkowy Mercedes, klasyczne modele Fiata czy Citroena, a może stylowy Mustang…

Wyjątkowy dzień & wyjątkowy samochód

To dzień, w którym będziecie w centrum uwagi. Oczy wszystkich gości będą zwrócone właśnie na Was. Zadbajcie aby auto, którym przyjedziecie, było wyjątkowe jak Wy! Tego dnia nie da się powtórzyć, wybierzcie więc wiarygodną firmę, która gwarantuje Wam 100% satysfakcji z wykonanej usługi. Jesteśmy gwarancją najwyższej jakości i niezawodności.

Wynajmij samochód klasyczny. Nasza flota


Citroën Rosalie

Citroën Rosalie to klasyk z lat trzydziestych ubiegłego wieku. Stylowy. Elegancki. Innowacyjny jak na swoje czasy. W środku wygodny, przestronny. Czterodrzwiowy, z nadwoziem typu sedan. Dane historyczne podają, że wyprodukowany został jedynie w 18 000 egzemplarzy. Marzysz o sesji zdjęciowej w stylu Bonnie i Clyde? Samochód o wdzięcznym imieniu Rosalie, ale z gangsterskim pazurem, nada się idealnie.


Citroën 2CV

Citroën 2CV to samochód produkowany w latach 1949–1990. Swoim oryginalnym wyglądam zaskarbił sobie sympatię milionów miłośników czterech kółek na całym świecie. 2CV stał się jednym z najbardziej kultowych samochodów i absolutną klasyką francuskiej motoryzacji.


Citroën 2CV

Pod koniec lat trzydziestych XX wieku, dyrektor firmy Citroën – Pierre Boulangerdał, dał swoim konstruktorom zadanie zbudowania prostego samochodu, którym mógłby jeździć każdy. Hasło brzmiało: “cztery koła pod parasolem”. Powstała dokumentacja i prototypy, ale do produkcji wrócono dopiero po wojnie, co idealnie zbiegło się z zapotrzebowaniem na tani, popularny samochód. Auto o nazwie Citroën 2CV zaprezentowano w Paryżu w październiku 1948 r. Mimo swojego uroku, szybko przypięto mu łatkę najbrzydszego samochodu świata. Mówiono o nim także brzydkie kaczątko.


Citroën 2CV

Wersja powojenna, w przeciwieństwie do swojego pierwowzoru, miała dwa reflektory, wycieraczki, rozrusznik elektryczny (wcześniej używano korby) oraz kierunkowskazy. 2CV na przestrzeni lat ewoluował. Wraz ze wzrostem zaawansowania technologicznego, zmieniały się parametry silnika i osiągi auta. Zmieniał się także wygląd m.in. przednia i tylna część nadwozia, tablica wskaźników, wprowadzono boczne okna za tylnymi drzwiami. Atutami tego modelu Citroëna są bardzo wygodne siedzenia, rozkładany dach i niepowtarzalny wygląd, za którym oglądają się dziś wszyscy.


Mini Morris

Auto legenda. Klasyka brytyjskiej motoryzacji. Takim właśnie modelem jeździł Mr. Bean, popularny Jaś Fasola. Samochód uroczy i zgrabny. Pełen sentymentów. Posiada rozkładany dach, przydatny nie tylko przy ładnej pogodzie, ale to także ciekawa opcja na oryginalne zdjęcie podczas sesji.


Zobacz także:

Samochód na życzenie
Jeżeli nie znalazłeś w naszej ofercie wymarzonego samochodu, napisz do nas jaka marka Cię interesuje. Jaki rocznik, kolor, styl, kraj pochodzenia. A może chodzi o moc, rodzaj nadwozia, zawieszenia, osiągi. Postaramy się zaoferować Ci to czego szukasz (czytaj więcej…)

Dodaj swoje auto do naszej oferty
Jesteś właścicielem zabytkowego lub nowoczesnego, luksusowego samochodu i chciałbyś dodać ofertę wynajmu auta do naszej oferty? Zapraszamy! Dodanie oferty jest darmowe. Zobacz tylko jakie wymogi musisz spełnić, aby dodać ofertę (czytaj więcej…)