Pogotowie weselne

Twój ślubny samochód nie przyjechał? Bez obaw! Błyskawicznie podstawimy auto w sytuacjach awaryjnych.

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Niektórym marzy się huczne wesele, inni planują rodzinne przyjęcie w gronie najbliższych. Bez względu na wielkość uroczystości, tego dnia wszystko powinno pójść zgodnie z planem.

Sala zarezerwowana na kilka, czasem kilkanaście miesięcy wcześniej. Zespół muzyczny sprawdzony – instrumenty nastrojone. Obrączki kupione. Suknia ślubna i garnitur spasowane. Make up i fryzura przetestowane. Świadkowie potwierdzeni. Menu dopieszczone w najdrobniejszych przystawkach. Wasza miłość kwitnie! Innymi słowy wszystko dopięte na ostatni guzik.

Zdarzają się jednak sytuacje losowe, na które nie mamy wpływu, ale które możemy przewidzieć i mieć na nie plan awaryjny. Jedną z takich sytuacji jest zepsucie się auta, którym mieliście jechać do ślubu. Na szczęście nasze Pogotowie Weselne jest w stanie błyskawicznie temu zaradzić.

Jeżeli auto, którym planowaliście jechać do kościoła lub urzędu stanu cywilnego nie odpala lub po prostu kierowca nawalił i się nie zjawi – Dzwoń do nas!

Jeżeli autokar lub bus dla Waszych gości nie przyjechał i teraz stoją, czekając na transport na salę weselną – Dzwoń do nas!

Niezwłocznie podstawimy luksusowy samochód dla pary młodej lub podjedziemy komfortowym i nowoczesnym autokarem po gości.

Do Twojej dyspozycji mamy:

Samochody zabytkowe

Klasyczna piękność! Styl i elegancja minionych lat!

Zobacz wszystkie pojazdy

Samochody nowoczesne

Styl, klasyczna elegancja i nowoczesny design!

Zobacz wszystkie pojazdy

Autokary i busy

Przestronne, wygodne i komfortowe!

Zobacz wszystkie pojazdy